| Име | Zb4 D |
| Цена | 3500 лв. |
| Вид | Двойна къща |
| Застроена площ | 130.81 м² (158.18) м² |
| Разгъната застроена площ | 242.13 м² |
| Стъпка на сградата |
121.07 м² |
| Вид покрив | Вилен покрив |
| Разположение на билото | Паралелено |
| Височина | 9.1 m |
| Дневна зона | Северозападна, Североизточна |
| Дължина парцела | 22.26 m |
| Ширина на парцела | 12.49 m |
| Гараж | Единичен |
| Дължина на издигане | 14.26 m |
| Широчина на издигането | 8.49 m |
| Етажи | Къща с мансарда |
| Етаж 1 | Антре, Хол, Кухня, Салон + трапезария, Тоалетна, Гараж, Складово помещение, Санитарно помещение |
| Етаж 2 | Хол, Тераса, Стая, Тераса, Стая, Гардеробна, Баня, Стая, Баня |
| Общо спални | 3 |
| Стил | Contemporary |