| Име | Z61 GL |
| Цена | 2700 лв. |
| Вид | Къща |
| Застроена площ | 92.12 м² (119.2) м² |
| Разгъната застроена площ | 142.79 м² |
| Стъпка на сградата | 142.79 м² |
| Вид покрив | Вилен покрив |
| Разположение на билото | Паралелено |
| Височина | 6.41 m |
| Дневна зона | Северозападна, Югозападен |
| Дължина парцела | 16.88 m |
| Ширина на парцела | 23.08 m |
| Гараж | Единичен |
| Дължина на издигане | 8.88 m |
| Широчина на издигането | 16.08 m |
| Етажи | Едноетажна |
| Етаж 1 | Антре, Стая, Салон + кухня, Гараж, Складово помещение, Баня, Стая, Стая, Хол |
| Общо спални | 3 |
| Стил | Contemporary |
| Основен източник | 89.1 kWh/m²/година |
| Резервен източник | 75.2 kWh/m²/година |
| Газова инсталация | Да |
| Еко палетни въглища | Не |
| Твърдо гориво | Не |
| Петрол | Не |
| Електрическа инсталация | Не |
| Комин | Не |
| Слънчеви системи за топла вода | Не |
| Топлинна помпа | Не |
| Пелетна камина | Не |
| Вентилатор за възстановяване на енергия | Да |
| Биомаса | Не |
| Подово отопление | Не |
| Камина WJ | Не |
| Фотоволтаични панели за електричество | Не |
| Технология | Тухлена зидария |
| Типове стени | beton komórkowy, ceramika |
| Припокриващи се типове | dachówka, blachodachówka |
| Типове покрив | drewniany, wiązary |

