| Име | Z308 GP2 |
| Цена | 2700 лв. |
| Вид | Къща |
| Застроена площ | 79.45 м² (124.57) м² |
| Разгъната застроена площ | 148.94 м² |
| Стъпка на сградата | 128.00 м² |
| Вид покрив | Вилен покрив |
| Разположение на билото | Паралелено |
| Височина | 6.33 m |
| Дневна зона | Северозападна |
| Дължина парцела | 16 m |
| Ширина на парцела | 23 m |
| Гараж | Двоен |
| Дължина на издигане | 8 m |
| Широчина на издигането | 16 m |
| Етажи | Едноетажна |
| Етаж 1 | Салон + кухня, Стая, Стая, Баня, Баня, Складово помещение, Антре, Гараж, Хол |
| Общо спални | 2 |
| Стил | Класически |
| Основен източник | 93.1 kWh/m²/година |
| Резервен източник | 78.6 kWh/m²/година |
| Газова инсталация | Не |
| Еко палетни въглища | Не |
| Твърдо гориво | Да |
| Петрол | Не |
| Електрическа инсталация | Не |
| Комин | Не |
| Слънчеви системи за топла вода | Не |
| Топлинна помпа | Не |
| Пелетна камина | Не |
| Вентилатор за възстановяване на енергия | Да |
| Биомаса | Не |
| Подово отопление | Не |
| Камина WJ | Не |
| Фотоволтаични панели за електричество | Не |
| Технология | Тухлена зидария |
| Типове стени | beton komórkowy, ceramika |
| Припокриващи се типове | dachówka, blachodachówka |
| Типове покрив | drewniany, wiązary |

