| Име | Z3 D |
| Цена | 2700 лв. |
| Вид | Къща |
| Застроена площ | 105.79 м² (119.28) м² |
| Разгъната застроена площ | 150.36 м² |
| Стъпка на сградата |
75.18 м² |
| Вид покрив | Вилен покрив |
| Разположение на билото | Паралелено |
| Височина | 7.59 m |
| Дневна зона | Северозападна, Североизточна |
| Дължина парцела | 16.28 m |
| Ширина на парцела | 17.08 m |
| Гараж | Без гараж |
| Дължина на издигане | 8.28 m |
| Широчина на издигането | 9.08 m |
| Етажи | Къща с мансарда |
| Етаж 1 | Антре, Хол със стълбище, Кухня, Салон + трапезария, Складово помещение, Тоалетна |
| Етаж 2 | Хол, Стая, Стая, Стая, Баня |
| Общо спални | 3 |
| Основен източник | 94.01 kWh/m²/година |
| Резервен източник | 79.11 kWh/m²/година |