| Име | Z15 GL |
| Цена | 2700 лв. |
| Вид | Къща |
| Застроена площ | 77.08 м² (100.72) м² |
| Разгъната застроена площ | 152.76 м² |
| Стъпка на сградата | 152.76 м² |
| Вид покрив | Наклонен покрив |
| Разположение на билото | Паралелено |
| Височина | 6.21 m |
| Дневна зона | Североизточна |
| Дължина парцела | 17.78 m |
| Ширина на парцела | 21.62 m |
| Гараж | Единичен |
| Дължина на издигане | 9.78 m |
| Широчина на издигането | 15.62 m |
| Етажи | Едноетажна |
| Етаж 1 | Антре, Складово помещение, Хол, Салон + кухня, Стая, Баня, Стая, Стая, Гараж |
| Общо спални | 3 |
| Стил | Contemporary |
| Основен източник | 88.4 kWh/m²/година |
| Резервен източник | 76.5 kWh/m²/година |
| Газова инсталация | Да |
| Еко палетни въглища | Не |
| Твърдо гориво | Не |
| Петрол | Не |
| Електрическа инсталация | Не |
| Комин | Не |
| Слънчеви системи за топла вода | Не |
| Топлинна помпа | Не |
| Пелетна камина | Не |
| Вентилатор за възстановяване на енергия | Да |
| Биомаса | Не |
| Подово отопление | Не |
| Камина WJ | Не |
| Фотоволтаични панели за електричество | Не |
| Технология | Тухлена зидария |
| Типове стени | beton komórkowy, ceramika |
| Припокриващи се типове | dachówka, blachodachówka |
| Типове покрив | drewniany, wiązary |

